Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Şeker alkolleri glisemik indeksi 10 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 6 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Şeker alkolleri glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Şeker alkolleri kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 240 kcal |
| Karbonhidratlar | 60g |
| Şekerler (toplam) | 0g |
| Doğal | 0.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 0g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 0g |
| Yağ | 0g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0g |
| Sodyum | 5mg |
Şeker alkolleri glisemik indeksi 10 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 6 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Şeker alkolleri düşük glisemik indekse (10) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Şeker alkolleri 100g başına 6 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →