Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
şekerli kurabiye kırıntıları glisemik indeksi 75 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 54 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, şekerli kurabiye kırıntıları glisemik indeks açısından en yüksekler arasında yer almaktadır.
şekerli kurabiye kırıntıları hızlı kan şekeri yükselişine neden olabilir ve küçük porsiyonlarda tüketilmesi önerilir.
Bu puan neden?
| Kalori | 480 kcal |
| Karbonhidratlar | 72g |
| Şekerler (toplam) | 38g |
| Doğal | 3.0g |
| Eklenmiş | 35g |
| Lif | 1g |
| Çözünür | 0.3g |
| Çözünmez | 0.7g |
| Protein | 4g |
| Yağ | 20g |
| Doymuş | 10g |
| Doymamış | 8g |
| Sodyum | 320mg |
şekerli kurabiye kırıntıları glisemik indeksi 75 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 54 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
şekerli kurabiye kırıntıları yüksek glisemik indekse (75) sahiptir. İnsülin direnci olanlar tüketimi sınırlamalıdır.
şekerli kurabiye kırıntıları 100g başına 54 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →