Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Sebzeli köfte glisemik indeksi 60 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 12 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer vegetables ile karşılaştırıldığında, Sebzeli köfte glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Sebzeli köfte kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 140 kcal |
| Karbonhidratlar | 20g |
| Şekerler (toplam) | 2g |
| Doğal | 1.5g |
| Eklenmiş | 0.5g |
| Lif | 3g |
| Çözünür | 0.9g |
| Çözünmez | 2.1g |
| Protein | 3g |
| Yağ | 5g |
| Doymuş | 0.7g |
| Doymamış | 4.3g |
| Sodyum | 350mg |
Sebzeli köfte glisemik indeksi 60 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 12 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Sebzeli köfte orta glisemik indekse (60) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Sebzeli köfte 100g başına 12 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →