Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Sebzeli yoğurtlu salata glisemik indeksi 25 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 2 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer vegetables ile karşılaştırıldığında, Sebzeli yoğurtlu salata glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Sebzeli yoğurtlu salata kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 55 kcal |
| Karbonhidratlar | 7g |
| Şekerler (toplam) | 4g |
| Doğal | 4.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 2.5g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 2.5g |
| Yağ | 1.5g |
| Doymuş | 0.7g |
| Doymamış | 0.8g |
| Sodyum | 60mg |
Sebzeli yoğurtlu salata glisemik indeksi 25 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 2 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Sebzeli yoğurtlu salata düşük glisemik indekse (25) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Sebzeli yoğurtlu salata 100g başına 2 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →