Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Mayonezli sebze salatası glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 7 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer vegetables ile karşılaştırıldığında, Mayonezli sebze salatası glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Mayonezli sebze salatası kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 140 kcal |
| Karbonhidratlar | 13g |
| Şekerler (toplam) | 2.5g |
| Doğal | 2.0g |
| Eklenmiş | 0.5g |
| Lif | 2.5g |
| Çözünür | 0.8g |
| Çözünmez | 1.8g |
| Protein | 3g |
| Yağ | 8g |
| Doymuş | 1.2g |
| Doymamış | 6.8g |
| Sodyum | 420mg |
Mayonezli sebze salatası glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 7 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Mayonezli sebze salatası orta glisemik indekse (55) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Mayonezli sebze salatası 100g başına 7 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →