Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Sebzeli fırınlanmış hindi göğsü dilimleri (tortilla yok) glisemik indeksi 20 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer meat ile karşılaştırıldığında, Sebzeli fırınlanmış hindi göğsü dilimleri (tortilla yok) glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Sebzeli fırınlanmış hindi göğsü dilimleri (tortilla yok) kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 95 kcal |
| Karbonhidratlar | 3g |
| Şekerler (toplam) | 1.2g |
| Doğal | 1.2g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 1.2g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 17g |
| Yağ | 1.5g |
| Doymuş | 0.4g |
| Doymamış | 1.1g |
| Sodyum | 420mg |
Sebzeli fırınlanmış hindi göğsü dilimleri (tortilla yok) glisemik indeksi 20 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Sebzeli fırınlanmış hindi göğsü dilimleri (tortilla yok) düşük glisemik indekse (20) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Sebzeli fırınlanmış hindi göğsü dilimleri (tortilla yok) 100g başına 1 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →