Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Sebze içeceği glisemik indeksi 20 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer beverages ile karşılaştırıldığında, Sebze içeceği glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Sebze içeceği kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 18 kcal |
| Karbonhidratlar | 3.2g |
| Şekerler (toplam) | 2.2g |
| Doğal | 2.2g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 1.1g |
| Çözünür | 0.33g |
| Çözünmez | 0.77g |
| Protein | 0.8g |
| Yağ | 0.1g |
| Doymuş | 0.02g |
| Doymamış | 0.08g |
| Sodyum | 45mg |
Sebze içeceği glisemik indeksi 20 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Sebze içeceği düşük glisemik indekse (20) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Sebze içeceği 100g başına 1 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →