Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Mezquite tozu glisemik indeksi 25 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 10 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer legumes ile karşılaştırıldığında, Mezquite tozu glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Mezquite tozu kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 350 kcal |
| Karbonhidratlar | 80g |
| Şekerler (toplam) | 35g |
| Doğal | 35.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 25g |
| Çözünür | 8g |
| Çözünmez | 17g |
| Protein | 13g |
| Yağ | 1.5g |
| Doymuş | 0.3g |
| Doymamış | 1.2g |
| Sodyum | 5mg |
Mezquite tozu glisemik indeksi 25 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 10 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Mezquite tozu düşük glisemik indekse (25) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Mezquite tozu 100g başına 10 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →