Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
meyve reçeli glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 39 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, meyve reçeli glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
meyve reçeli kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 250 kcal |
| Karbonhidratlar | 60g |
| Şekerler (toplam) | 50g |
| Doğal | 10.0g |
| Eklenmiş | 40g |
| Lif | 1.5g |
| Çözünür | 0.5g |
| Çözünmez | 1g |
| Protein | 0.5g |
| Yağ | 0.2g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0.1g |
| Sodyum | 10mg |
meyve reçeli glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 39 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
meyve reçeli orta glisemik indekse (65) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
meyve reçeli 100g başına 39 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →