Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Şeftali reçeli glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 42 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Şeftali reçeli glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Şeftali reçeli kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 250 kcal |
| Karbonhidratlar | 65g |
| Şekerler (toplam) | 60g |
| Doğal | 10.0g |
| Eklenmiş | 50g |
| Lif | 1g |
| Çözünür | 0.3g |
| Çözünmez | 0.7g |
| Protein | 0.4g |
| Yağ | 0.1g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0g |
| Sodyum | 10mg |
Şeftali reçeli glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 42 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Şeftali reçeli orta glisemik indekse (65) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Şeftali reçeli 100g başına 42 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →