Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Mercimek ve sebze suyu bazlı çorba (tuzsuz) glisemik indeksi 30 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 2 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer legumes ile karşılaştırıldığında, Mercimek ve sebze suyu bazlı çorba (tuzsuz) glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Mercimek ve sebze suyu bazlı çorba (tuzsuz) kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 45 kcal |
| Karbonhidratlar | 7.5g |
| Şekerler (toplam) | 1.5g |
| Doğal | 1.5g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 2.2g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 2.5g |
| Yağ | 0.3g |
| Doymuş | 0.05g |
| Doymamış | 0.2g |
| Sodyum | 10mg |
Mercimek ve sebze suyu bazlı çorba (tuzsuz) glisemik indeksi 30 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 2 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Mercimek ve sebze suyu bazlı çorba (tuzsuz) düşük glisemik indekse (30) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Mercimek ve sebze suyu bazlı çorba (tuzsuz) 100g başına 2 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →