Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Mercimek protein dilimleri glisemik indeksi 35 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 6 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer legumes ile karşılaştırıldığında, Mercimek protein dilimleri glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Mercimek protein dilimleri kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 160 kcal |
| Karbonhidratlar | 18g |
| Şekerler (toplam) | 1g |
| Doğal | 1.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 7g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 15g |
| Yağ | 3g |
| Doymuş | 0.4g |
| Doymamış | 2.6g |
| Sodyum | 500mg |
Mercimek protein dilimleri glisemik indeksi 35 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 6 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Mercimek protein dilimleri düşük glisemik indekse (35) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Mercimek protein dilimleri 100g başına 6 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →