Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Keten tohumu yağı glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 6 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer beverages ile karşılaştırıldığında, Keten tohumu yağı glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Keten tohumu yağı kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 40 kcal |
| Karbonhidratlar | 10g |
| Şekerler (toplam) | 10g |
| Doğal | 0.0g |
| Eklenmiş | 10g |
| Lif | 0g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 0g |
| Yağ | 0g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0g |
| Sodyum | 5mg |
Keten tohumu yağı glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 6 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Keten tohumu yağı orta glisemik indekse (65) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Keten tohumu yağı 100g başına 6 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →