Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Kebap eti glisemik indeksi 0 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 0 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer meat ile karşılaştırıldığında, Kebap eti glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Kebap eti kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 220 kcal |
| Karbonhidratlar | 3g |
| Şekerler (toplam) | 1g |
| Doğal | 0.5g |
| Eklenmiş | 0.5g |
| Lif | 0g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 16g |
| Yağ | 16g |
| Doymuş | 6g |
| Doymamış | 8g |
| Sodyum | 800mg |
Kebap eti glisemik indeksi 0 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 0 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Kebap eti düşük glisemik indekse (0) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Kebap eti 100g başına 0 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →