Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Haribo şekerlemeleri glisemik indeksi 80 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 62 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Haribo şekerlemeleri glisemik indeks açısından en yüksekler arasında yer almaktadır.
Haribo şekerlemeleri hızlı kan şekeri yükselişine neden olabilir ve küçük porsiyonlarda tüketilmesi önerilir.
Bu puan neden?
| Kalori | 343 kcal |
| Karbonhidratlar | 77g |
| Şekerler (toplam) | 46g |
| Doğal | 0.0g |
| Eklenmiş | 46g |
| Lif | 0g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 6.9g |
| Yağ | 0.2g |
| Doymuş | 0.1g |
| Doymamış | 0.1g |
| Sodyum | 36mg |
Haribo şekerlemeleri glisemik indeksi 80 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 62 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Haribo şekerlemeleri yüksek glisemik indekse (80) sahiptir. İnsülin direnci olanlar tüketimi sınırlamalıdır.
Haribo şekerlemeleri 100g başına 62 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →