Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Hardallı ve baharatlı nohut bazlı humus glisemik indeksi 10 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 2 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer legumes ile karşılaştırıldığında, Hardallı ve baharatlı nohut bazlı humus glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Hardallı ve baharatlı nohut bazlı humus kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 210 kcal |
| Karbonhidratlar | 18g |
| Şekerler (toplam) | 1.5g |
| Doğal | 1.5g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 5g |
| Çözünür | 1.5g |
| Çözünmez | 3.5g |
| Protein | 7.5g |
| Yağ | 12g |
| Doymuş | 1.5g |
| Doymamış | 9.5g |
| Sodyum | 350mg |
Hardallı ve baharatlı nohut bazlı humus glisemik indeksi 10 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 2 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Hardallı ve baharatlı nohut bazlı humus düşük glisemik indekse (10) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Hardallı ve baharatlı nohut bazlı humus 100g başına 2 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →