Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Güneşte kurutulmuş domatesli humus glisemik indeksi 15 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 3 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer legumes ile karşılaştırıldığında, Güneşte kurutulmuş domatesli humus glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Güneşte kurutulmuş domatesli humus kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 210 kcal |
| Karbonhidratlar | 18g |
| Şekerler (toplam) | 2.5g |
| Doğal | 2.5g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 5.5g |
| Çözünür | 1.7g |
| Çözünmez | 3.9g |
| Protein | 6.5g |
| Yağ | 13g |
| Doymuş | 1.7g |
| Doymamış | 10.5g |
| Sodyum | 480mg |
Güneşte kurutulmuş domatesli humus glisemik indeksi 15 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 3 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Güneşte kurutulmuş domatesli humus düşük glisemik indekse (15) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Güneşte kurutulmuş domatesli humus 100g başına 3 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →