Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Aronya reçeli glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 25 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Aronya reçeli glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Aronya reçeli kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 180 kcal |
| Karbonhidratlar | 45g |
| Şekerler (toplam) | 42g |
| Doğal | 12.0g |
| Eklenmiş | 30g |
| Lif | 2.5g |
| Çözünür | 0.8g |
| Çözünmez | 1.8g |
| Protein | 0.5g |
| Yağ | 0.2g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0.2g |
| Sodyum | 2mg |
Aronya reçeli glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 25 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Aronya reçeli orta glisemik indekse (55) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Aronya reçeli 100g başına 25 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →