Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Arı balı glisemik indeksi 58 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 48 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Arı balı glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Arı balı kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 304 kcal |
| Karbonhidratlar | 82.4g |
| Şekerler (toplam) | 82.1g |
| Doğal | 82.1g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 0g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 0.3g |
| Yağ | 0g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0g |
| Sodyum | 4mg |
Arı balı glisemik indeksi 58 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 48 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Arı balı orta glisemik indekse (58) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Arı balı 100g başına 48 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →