Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →
Žuto sočivo има гликемијски индекс 32, што га сврстава у храну са ниским ГИ. Са гликемијским оптерећењем 19 на 100g, има умерен утицај на шећер у крви.
У поређењу са осталим legumes, Žuto sočivo се рангира међу најнижима по гликемијском индексу.
Žuto sočivo је добар избор за особе које контролишу шећер у крви, инсулинску резистенцију или прате дијету са ниским ГИ.
Зашто ова оцена?
| Калорије | 340 kcal |
| Угљени хидрати | 60g |
| Шећери (укупно) | 2g |
| Природни | 2.0g |
| Додати | 0g |
| Влакна | 11g |
| Растворљива | 3.3g |
| Нерастворљива | 7.7g |
| Протеини | 25g |
| Масти | 1.5g |
| Засићене | 0.2g |
| Незасићене | 1.3g |
| Натријум | 5mg |
Žuto sočivo има гликемијски индекс 32, што га сврстава у храну са ниским ГИ. Са гликемијским оптерећењем 19 на 100g, има умерен утицај на шећер у крви.
Žuto sočivo има низак гликемијски индекс (32), што га чини добрим избором за особе са инсулинском резистенцијом.
Žuto sočivo има гликемијско оптерећење 19 на 100g, што указује на умерен утицај на ниво шећера у крви.
Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →