Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →
Začin za pomfrit има гликемијски индекс 40, што га сврстава у храну са ниским ГИ. Са гликемијским оптерећењем 14 на 100g, има умерен утицај на шећер у крви.
У поређењу са осталим other, Začin za pomfrit се рангира међу најнижима по гликемијском индексу.
Začin za pomfrit је добар избор за особе које контролишу шећер у крви, инсулинску резистенцију или прате дијету са ниским ГИ.
Зашто ова оцена?
| Калорије | 180 kcal |
| Угљени хидрати | 35g |
| Шећери (укупно) | 8g |
| Природни | 2.0g |
| Додати | 6g |
| Влакна | 8g |
| Растворљива | 2.4g |
| Нерастворљива | 5.6g |
| Протеини | 4g |
| Масти | 2g |
| Засићене | 0.3g |
| Незасићене | 1.2g |
| Натријум | 18000mg |
Začin za pomfrit има гликемијски индекс 40, што га сврстава у храну са ниским ГИ. Са гликемијским оптерећењем 14 на 100g, има умерен утицај на шећер у крви.
Začin za pomfrit има низак гликемијски индекс (40), што га чини добрим избором за особе са инсулинском резистенцијом.
Začin za pomfrit има гликемијско оптерећење 14 на 100g, што указује на умерен утицај на ниво шећера у крви.
Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →