Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →
бурбон кремс има гликемијски индекс 70, што га сврстава у храну са високим ГИ. Са гликемијским оптерећењем 48 на 100g, има значајан утицај на шећер у крви.
У поређењу са осталим sweets, бурбон кремс се рангира међу највишима по гликемијском индексу.
бурбон кремс може изазвати брзе скокове шећера у крви и треба га конзумирати у малим порцијама.
Зашто ова оцена?
| Калорије | 480 kcal |
| Угљени хидрати | 68g |
| Шећери (укупно) | 32g |
| Природни | 4.0g |
| Додати | 28g |
| Влакна | 2.2g |
| Растворљива | 0.7g |
| Нерастворљива | 1.5g |
| Протеини | 4.5g |
| Масти | 20g |
| Засићене | 10g |
| Незасићене | 8g |
| Натријум | 350mg |
бурбон кремс има гликемијски индекс 70, што га сврстава у храну са високим ГИ. Са гликемијским оптерећењем 48 на 100g, има значајан утицај на шећер у крви.
бурбон кремс има висок гликемијски индекс (70). Особе са инсулинском резистенцијом треба да ограниче унос.
бурбон кремс има гликемијско оптерећење 48 на 100g, што указује на значајан утицај на ниво шећера у крви.
Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →