Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →
Biljni šnicl има гликемијски индекс 55, што га сврстава у храну са умереним ГИ. Са гликемијским оптерећењем 10 на 100g, има умерен утицај на шећер у крви.
У поређењу са осталим other, Biljni šnicl се рангира изнад просека по гликемијском индексу.
Biljni šnicl је погодан у умереним количинама за особе које прате ниво шећера.
Зашто ова оцена?
| Калорије | 210 kcal |
| Угљени хидрати | 18g |
| Шећери (укупно) | 1.5g |
| Природни | 1.0g |
| Додати | 0.5g |
| Влакна | 4g |
| Растворљива | 1.2g |
| Нерастворљива | 2.8g |
| Протеини | 13g |
| Масти | 10g |
| Засићене | 1.2g |
| Незасићене | 7.5g |
| Натријум | 650mg |
Biljni šnicl има гликемијски индекс 55, што га сврстава у храну са умереним ГИ. Са гликемијским оптерећењем 10 на 100g, има умерен утицај на шећер у крви.
Biljni šnicl има умерен гликемијски индекс (55). Особе са инсулинском резистенцијом могу га конзумирати умерено.
Biljni šnicl има гликемијско оптерећење 10 на 100g, што указује на умерен утицај на ниво шећера у крви.
Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →