Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →
енергетске ћелије има гликемијски индекс 80, што га сврстава у храну са високим ГИ. Са гликемијским оптерећењем 64 на 100g, има значајан утицај на шећер у крви.
У поређењу са осталим sweets, енергетске ћелије се рангира међу највишима по гликемијском индексу.
енергетске ћелије може изазвати брзе скокове шећера у крви и треба га конзумирати у малим порцијама.
Зашто ова оцена?
| Калорије | 340 kcal |
| Угљени хидрати | 80g |
| Шећери (укупно) | 50g |
| Природни | 2.0g |
| Додати | 48g |
| Влакна | 0.2g |
| Растворљива | 0.1g |
| Нерастворљива | 0.1g |
| Протеини | 0.2g |
| Масти | 0.1g |
| Засићене | 0g |
| Незасићене | 0g |
| Натријум | 120mg |
енергетске ћелије има гликемијски индекс 80, што га сврстава у храну са високим ГИ. Са гликемијским оптерећењем 64 на 100g, има значајан утицај на шећер у крви.
енергетске ћелије има висок гликемијски индекс (80). Особе са инсулинском резистенцијом треба да ограниче унос.
енергетске ћелије има гликемијско оптерећење 64 на 100g, што указује на значајан утицај на ниво шећера у крви.
Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →