Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →
доручак кекс има гликемијски индекс 65, што га сврстава у храну са умереним ГИ. Са гликемијским оптерећењем 45 на 100g, има значајан утицај на шећер у крви.
У поређењу са осталим sweets, доручак кекс се рангира изнад просека по гликемијском индексу.
доручак кекс је погодан у умереним количинама за особе које прате ниво шећера.
Зашто ова оцена?
| Калорије | 450 kcal |
| Угљени хидрати | 70g |
| Шећери (укупно) | 18g |
| Природни | 3.0g |
| Додати | 15g |
| Влакна | 3.5g |
| Растворљива | 1.1g |
| Нерастворљива | 2.4g |
| Протеини | 7g |
| Масти | 15g |
| Засићене | 3g |
| Незасићене | 12g |
| Натријум | 350mg |
доручак кекс има гликемијски индекс 65, што га сврстава у храну са умереним ГИ. Са гликемијским оптерећењем 45 на 100g, има значајан утицај на шећер у крви.
доручак кекс има умерен гликемијски индекс (65). Особе са инсулинском резистенцијом могу га конзумирати умерено.
доручак кекс има гликемијско оптерећење 45 на 100g, што указује на значајан утицај на ниво шећера у крви.
Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →