Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
ploščica slive in bučnih semen ima glikemični indeks 45, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 20 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi sweets se ploščica slive in bučnih semen uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
ploščica slive in bučnih semen je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 340 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 55g |
| Sladkorji (skupaj) | 35g |
| Naravni | 35.0g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 8g |
| Topne | 0g |
| Netopne | 0g |
| Beljakovine | 8g |
| Maščobe | 10g |
| Nasičene | 1.5g |
| Nenasičene | 7.5g |
| Natrij | 5mg |
ploščica slive in bučnih semen ima glikemični indeks 45, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 20 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
ploščica slive in bučnih semen ima nizek glikemični indeks (45), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
ploščica slive in bučnih semen ima glikemično obremenitev 20 na 100g, kar kaže na znaten vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →