Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Piščanec v bučni omaki z ingverjem in rižem ima glikemični indeks 65, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 10 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi meat se Piščanec v bučni omaki z ingverjem in rižem uvršča nad povprečjem po glikemičnem indeksu.
Piščanec v bučni omaki z ingverjem in rižem je primeren v zmernih količinah za osebe, ki spremljajo ravni sladkorja.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 120 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 15g |
| Sladkorji (skupaj) | 2.5g |
| Naravni | 2.0g |
| Dodani | 0.5g |
| Vlaknine | 1.2g |
| Topne | 0.4g |
| Netopne | 0.8g |
| Beljakovine | 8g |
| Maščobe | 2.5g |
| Nasičene | 0.6g |
| Nenasičene | 1.4g |
| Natrij | 320mg |
Piščanec v bučni omaki z ingverjem in rižem ima glikemični indeks 65, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 10 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
Piščanec v bučni omaki z ingverjem in rižem ima zmeren glikemični indeks (65). Osebe z inzulinsko rezistenco ga lahko uživajo zmerno.
Piščanec v bučni omaki z ingverjem in rižem ima glikemično obremenitev 10 na 100g, kar kaže na zmeren vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →