Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
piščančja klobasa sladki čili ima glikemični indeks 40, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 3 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi meat se piščančja klobasa sladki čili uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
piščančja klobasa sladki čili je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 210 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 8g |
| Sladkorji (skupaj) | 4g |
| Naravni | 1.0g |
| Dodani | 3g |
| Vlaknine | 1g |
| Topne | 0.3g |
| Netopne | 0.7g |
| Beljakovine | 13g |
| Maščobe | 13g |
| Nasičene | 4g |
| Nenasičene | 7g |
| Natrij | 900mg |
piščančja klobasa sladki čili ima glikemični indeks 40, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 3 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
piščančja klobasa sladki čili ima nizek glikemični indeks (40), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
piščančja klobasa sladki čili ima glikemično obremenitev 3 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →