Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Piščančje nabodalo s papriko ima glikemični indeks 10, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 1 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi meat se Piščančje nabodalo s papriko uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
Piščančje nabodalo s papriko je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 110 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 3g |
| Sladkorji (skupaj) | 1.5g |
| Naravni | 1.5g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 1g |
| Topne | 0.3g |
| Netopne | 0.7g |
| Beljakovine | 18g |
| Maščobe | 2.5g |
| Nasičene | 0.6g |
| Nenasičene | 1.6g |
| Natrij | 180mg |
Piščančje nabodalo s papriko ima glikemični indeks 10, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 1 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
Piščančje nabodalo s papriko ima nizek glikemični indeks (10), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
Piščančje nabodalo s papriko ima glikemično obremenitev 1 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →