Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
pire juha iz bučk in pora ima glikemični indeks 20, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 1 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi vegetables se pire juha iz bučk in pora uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
pire juha iz bučk in pora je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 22 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 4.2g |
| Sladkorji (skupaj) | 2.5g |
| Naravni | 2.5g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 1.2g |
| Topne | 0g |
| Netopne | 0g |
| Beljakovine | 1.1g |
| Maščobe | 0.3g |
| Nasičene | 0.05g |
| Nenasičene | 0.15g |
| Natrij | 180mg |
pire juha iz bučk in pora ima glikemični indeks 20, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 1 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
pire juha iz bučk in pora ima nizek glikemični indeks (20), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
pire juha iz bučk in pora ima glikemično obremenitev 1 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →