Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Kremna juha iz cvetače in rdeče paprike ima glikemični indeks 20, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 1 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi vegetables se Kremna juha iz cvetače in rdeče paprike uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
Kremna juha iz cvetače in rdeče paprike je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 32 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 5.5g |
| Sladkorji (skupaj) | 2.7g |
| Naravni | 2.7g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 2.2g |
| Topne | 0g |
| Netopne | 0g |
| Beljakovine | 1.5g |
| Maščobe | 0.3g |
| Nasičene | 0.05g |
| Nenasičene | 0.2g |
| Natrij | 40mg |
Kremna juha iz cvetače in rdeče paprike ima glikemični indeks 20, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 1 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
Kremna juha iz cvetače in rdeče paprike ima nizek glikemični indeks (20), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
Kremna juha iz cvetače in rdeče paprike ima glikemično obremenitev 1 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →