Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
kuhani zeleni grah zmešan s svežim zelišči in limoninim sokom (kremni namaz) ima glikemični indeks 45, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 7 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi legumes se kuhani zeleni grah zmešan s svežim zelišči in limoninim sokom (kremni namaz) uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
kuhani zeleni grah zmešan s svežim zelišči in limoninim sokom (kremni namaz) je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 110 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 16g |
| Sladkorji (skupaj) | 5g |
| Naravni | 5.0g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 5g |
| Topne | 1.5g |
| Netopne | 3.5g |
| Beljakovine | 6g |
| Maščobe | 1g |
| Nasičene | 0.2g |
| Nenasičene | 0.8g |
| Natrij | 5mg |
kuhani zeleni grah zmešan s svežim zelišči in limoninim sokom (kremni namaz) ima glikemični indeks 45, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 7 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
kuhani zeleni grah zmešan s svežim zelišči in limoninim sokom (kremni namaz) ima nizek glikemični indeks (45), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
kuhani zeleni grah zmešan s svežim zelišči in limoninim sokom (kremni namaz) ima glikemično obremenitev 7 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →