Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
kuhani rjavi basmati riž ima glikemični indeks 50, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 13 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi grains se kuhani rjavi basmati riž uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
kuhani rjavi basmati riž je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 123 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 25.6g |
| Sladkorji (skupaj) | 0.4g |
| Naravni | 0.4g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 1.8g |
| Topne | 0.5g |
| Netopne | 1.3g |
| Beljakovine | 2.7g |
| Maščobe | 1g |
| Nasičene | 0.2g |
| Nenasičene | 0.8g |
| Natrij | 2mg |
kuhani rjavi basmati riž ima glikemični indeks 50, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 13 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
kuhani rjavi basmati riž ima nizek glikemični indeks (50), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
kuhani rjavi basmati riž ima glikemično obremenitev 13 na 100g, kar kaže na zmeren vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →