Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
kuhane leče (mleto, tekstura mesa) ima glikemični indeks 29, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 7 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi legumes se kuhane leče (mleto, tekstura mesa) uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
kuhane leče (mleto, tekstura mesa) je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 116 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 20g |
| Sladkorji (skupaj) | 1.8g |
| Naravni | 1.8g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 7.9g |
| Topne | 2.37g |
| Netopne | 5.53g |
| Beljakovine | 9g |
| Maščobe | 0.4g |
| Nasičene | 0.1g |
| Nenasičene | 0.3g |
| Natrij | 2mg |
kuhane leče (mleto, tekstura mesa) ima glikemični indeks 29, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 7 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
kuhane leče (mleto, tekstura mesa) ima nizek glikemični indeks (29), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
kuhane leče (mleto, tekstura mesa) ima glikemično obremenitev 7 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →