Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
kuhane cele zelene leče ima glikemični indeks 29, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 7 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi legumes se kuhane cele zelene leče uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
kuhane cele zelene leče je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 116 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 20g |
| Sladkorji (skupaj) | 1.8g |
| Naravni | 1.8g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 7.9g |
| Topne | 0g |
| Netopne | 0g |
| Beljakovine | 9g |
| Maščobe | 0.4g |
| Nasičene | 0.1g |
| Nenasičene | 0.3g |
| Natrij | 2mg |
kuhane cele zelene leče ima glikemični indeks 29, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 7 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
kuhane cele zelene leče ima nizek glikemični indeks (29), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
kuhane cele zelene leče ima glikemično obremenitev 7 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →