Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Kuhana špinača na pari ima glikemični indeks 15, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 1 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi vegetables se Kuhana špinača na pari uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
Kuhana špinača na pari je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 23 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 3.8g |
| Sladkorji (skupaj) | 0.4g |
| Naravni | 0.4g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 2.4g |
| Topne | 0.7g |
| Netopne | 1.7g |
| Beljakovine | 2.9g |
| Maščobe | 0.4g |
| Nasičene | 0.06g |
| Nenasičene | 0.34g |
| Natrij | 70mg |
Kuhana špinača na pari ima glikemični indeks 15, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 1 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
Kuhana špinača na pari ima nizek glikemični indeks (15), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
Kuhana špinača na pari ima glikemično obremenitev 1 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →