Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Krompirjev pire ima glikemični indeks 80, kar ga uvršča med živila z visokim GI. Z glikemično obremenitvijo 12 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi vegetables se Krompirjev pire uvršča med najvišjimi po glikemičnem indeksu.
Krompirjev pire lahko povzroči hitre skoke krvnega sladkorja in ga je priporočljivo uživati v majhnih porcijah.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 90 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 15.5g |
| Sladkorji (skupaj) | 1.2g |
| Naravni | 1.2g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 1.3g |
| Topne | 0.4g |
| Netopne | 0.9g |
| Beljakovine | 1.7g |
| Maščobe | 2.1g |
| Nasičene | 1.3g |
| Nenasičene | 0.8g |
| Natrij | 270mg |
Krompirjev pire ima glikemični indeks 80, kar ga uvršča med živila z visokim GI. Z glikemično obremenitvijo 12 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
Krompirjev pire ima visok glikemični indeks (80). Osebe z inzulinsko rezistenco morajo omejiti njegovo uživanje.
Krompirjev pire ima glikemično obremenitev 12 na 100g, kar kaže na zmeren vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →