Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
krompirjeve palačinke ima glikemični indeks 75, kar ga uvršča med živila z visokim GI. Z glikemično obremenitvijo 20 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi vegetables se krompirjeve palačinke uvršča med najvišjimi po glikemičnem indeksu.
krompirjeve palačinke lahko povzroči hitre skoke krvnega sladkorja in ga je priporočljivo uživati v majhnih porcijah.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 180 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 27g |
| Sladkorji (skupaj) | 1.2g |
| Naravni | 1.2g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 2.1g |
| Topne | 0.6g |
| Netopne | 1.5g |
| Beljakovine | 3.5g |
| Maščobe | 7g |
| Nasičene | 1.2g |
| Nenasičene | 5.2g |
| Natrij | 320mg |
krompirjeve palačinke ima glikemični indeks 75, kar ga uvršča med živila z visokim GI. Z glikemično obremenitvijo 20 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
krompirjeve palačinke ima visok glikemični indeks (75). Osebe z inzulinsko rezistenco morajo omejiti njegovo uživanje.
krompirjeve palačinke ima glikemično obremenitev 20 na 100g, kar kaže na znaten vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →