Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
krompirjev in šiljast bučkin curry ima glikemični indeks 60, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 8 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi vegetables se krompirjev in šiljast bučkin curry uvršča nad povprečjem po glikemičnem indeksu.
krompirjev in šiljast bučkin curry je primeren v zmernih količinah za osebe, ki spremljajo ravni sladkorja.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 85 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 14g |
| Sladkorji (skupaj) | 2.5g |
| Naravni | 2.5g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 3g |
| Topne | 0.9g |
| Netopne | 2.1g |
| Beljakovine | 2g |
| Maščobe | 2.5g |
| Nasičene | 0.4g |
| Nenasičene | 2.1g |
| Natrij | 220mg |
krompirjev in šiljast bučkin curry ima glikemični indeks 60, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 8 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
krompirjev in šiljast bučkin curry ima zmeren glikemični indeks (60). Osebe z inzulinsko rezistenco ga lahko uživajo zmerno.
krompirjev in šiljast bučkin curry ima glikemično obremenitev 8 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →