Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
kremno testo ima glikemični indeks 10, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 1 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi sweets se kremno testo uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
kremno testo je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 55 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 7g |
| Sladkorji (skupaj) | 0.5g |
| Naravni | 0.5g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 0.7g |
| Topne | 0g |
| Netopne | 0g |
| Beljakovine | 1g |
| Maščobe | 2g |
| Nasičene | 0.2g |
| Nenasičene | 1.7g |
| Natrij | 60mg |
kremno testo ima glikemični indeks 10, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 1 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
kremno testo ima nizek glikemični indeks (10), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
kremno testo ima glikemično obremenitev 1 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →