Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
kremni sladoled na palčki ima glikemični indeks 65, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 16 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi sweets se kremni sladoled na palčki uvršča nad povprečjem po glikemičnem indeksu.
kremni sladoled na palčki je primeren v zmernih količinah za osebe, ki spremljajo ravni sladkorja.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 210 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 25g |
| Sladkorji (skupaj) | 22g |
| Naravni | 4.0g |
| Dodani | 18g |
| Vlaknine | 0g |
| Topne | 0g |
| Netopne | 0g |
| Beljakovine | 3g |
| Maščobe | 11g |
| Nasičene | 7g |
| Nenasičene | 3g |
| Natrij | 60mg |
kremni sladoled na palčki ima glikemični indeks 65, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 16 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
kremni sladoled na palčki ima zmeren glikemični indeks (65). Osebe z inzulinsko rezistenco ga lahko uživajo zmerno.
kremni sladoled na palčki ima glikemično obremenitev 16 na 100g, kar kaže na zmeren vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →