Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Paradajková nátierka má glykemický index 25, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 2 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými vegetables sa Paradajková nátierka zaraďuje medzi najnižšie v glykemickom indexe.
Paradajková nátierka je dobrá voľba pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistenciou alebo na low-GI diéte.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 90 kcal |
| Sacharidy | 8g |
| Cukry (celkom) | 5g |
| Prirodzené | 4.0g |
| Pridané | 1g |
| Vláknina | 2g |
| Rozpustná | 0.6g |
| Nerozpustná | 1.4g |
| Bielkoviny | 1.5g |
| Tuky | 6g |
| Nasýtené | 1g |
| Nenasýtené | 5g |
| Sodík | 400mg |
Paradajková nátierka má glykemický index 25, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 2 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Paradajková nátierka má nízky glykemický index (25), čo z neho robí dobrú voľbu pre osoby s inzulínovou rezistenciou.
Paradajková nátierka má glykemickú záťaž 2 na 100g, čo znamená minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →