Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Panettone má glykemický index 70, čo ho zaraďuje medzi potraviny so vysokým GI. Pri glykemickej záťaži 41 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými sweets sa Panettone zaraďuje medzi najvyššie v glykemickom indexe.
Panettone môže spôsobiť rýchle skoky hladiny cukru v krvi a najlepšie sa konzumuje v malých porciách.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 340 kcal |
| Sacharidy | 58g |
| Cukry (celkom) | 28g |
| Prirodzené | 10.0g |
| Pridané | 18g |
| Vláknina | 2g |
| Rozpustná | 0.6g |
| Nerozpustná | 1.4g |
| Bielkoviny | 7g |
| Tuky | 9g |
| Nasýtené | 5g |
| Nenasýtené | 3g |
| Sodík | 320mg |
Panettone má glykemický index 70, čo ho zaraďuje medzi potraviny so vysokým GI. Pri glykemickej záťaži 41 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Panettone má vysoký glykemický index (70). Osoby s inzulínovou rezistenciou by mali obmedziť jeho príjem.
Panettone má glykemickú záťaž 41 na 100g, čo znamená výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →