Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Palacinkové cesto má glykemický index 70, čo ho zaraďuje medzi potraviny so vysokým GI. Pri glykemickej záťaži 18 na 100g má mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými grains sa Palacinkové cesto zaraďuje medzi najvyššie v glykemickom indexe.
Palacinkové cesto môže spôsobiť rýchle skoky hladiny cukru v krvi a najlepšie sa konzumuje v malých porciách.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 180 kcal |
| Sacharidy | 25g |
| Cukry (celkom) | 3g |
| Prirodzené | 3.0g |
| Pridané | 0g |
| Vláknina | 1g |
| Rozpustná | 0.3g |
| Nerozpustná | 0.7g |
| Bielkoviny | 6g |
| Tuky | 6g |
| Nasýtené | 2g |
| Nenasýtené | 3g |
| Sodík | 220mg |
Palacinkové cesto má glykemický index 70, čo ho zaraďuje medzi potraviny so vysokým GI. Pri glykemickej záťaži 18 na 100g má mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Palacinkové cesto má vysoký glykemický index (70). Osoby s inzulínovou rezistenciou by mali obmedziť jeho príjem.
Palacinkové cesto má glykemickú záťaž 18 na 100g, čo znamená mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →