Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Ovosový a ľanový korpus s minimálnym sladidlom má glykemický index 45, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 20 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými grains sa Ovosový a ľanový korpus s minimálnym sladidlom zaraďuje medzi najnižšie v glykemickom indexe.
Ovosový a ľanový korpus s minimálnym sladidlom je dobrá voľba pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistenciou alebo na low-GI diéte.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 370 kcal |
| Sacharidy | 55g |
| Cukry (celkom) | 3g |
| Prirodzené | 2.0g |
| Pridané | 1g |
| Vláknina | 8g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bielkoviny | 11g |
| Tuky | 12g |
| Nasýtené | 1.5g |
| Nenasýtené | 9g |
| Sodík | 5mg |
Ovosový a ľanový korpus s minimálnym sladidlom má glykemický index 45, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 20 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Ovosový a ľanový korpus s minimálnym sladidlom má nízky glykemický index (45), čo z neho robí dobrú voľbu pre osoby s inzulínovou rezistenciou.
Ovosový a ľanový korpus s minimálnym sladidlom má glykemickú záťaž 20 na 100g, čo znamená výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →