Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Ovosno-mandľová drobenka má glykemický index 45, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 20 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými sweets sa Ovosno-mandľová drobenka zaraďuje medzi najnižšie v glykemickom indexe.
Ovosno-mandľová drobenka je dobrá voľba pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistenciou alebo na low-GI diéte.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 420 kcal |
| Sacharidy | 45g |
| Cukry (celkom) | 2g |
| Prirodzené | 2.0g |
| Pridané | 0g |
| Vláknina | 7g |
| Rozpustná | 2.8g |
| Nerozpustná | 4.2g |
| Bielkoviny | 9g |
| Tuky | 23g |
| Nasýtené | 7g |
| Nenasýtené | 15g |
| Sodík | 2mg |
Ovosno-mandľová drobenka má glykemický index 45, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 20 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Ovosno-mandľová drobenka má nízky glykemický index (45), čo z neho robí dobrú voľbu pre osoby s inzulínovou rezistenciou.
Ovosno-mandľová drobenka má glykemickú záťaž 20 na 100g, čo znamená výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →