Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
ovocný kompót má glykemický index 55, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 6 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými beverages sa ovocný kompót zaraďuje nad priemer v glykemickom indexe.
ovocný kompót je vhodný v primeranom množstve pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 45 kcal |
| Sacharidy | 11g |
| Cukry (celkom) | 10g |
| Prirodzené | 4.0g |
| Pridané | 6g |
| Vláknina | 0.5g |
| Rozpustná | 0.2g |
| Nerozpustná | 0.4g |
| Bielkoviny | 0.2g |
| Tuky | 0g |
| Nasýtené | 0g |
| Nenasýtené | 0g |
| Sodík | 1mg |
ovocný kompót má glykemický index 55, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 6 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
ovocný kompót má stredný glykemický index (55). Osoby s inzulínovou rezistenciou ho môžu konzumovať v primeranom množstve.
ovocný kompót má glykemickú záťaž 6 na 100g, čo znamená minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →