Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Ovocný punč má glykemický index 65, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 8 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými beverages sa Ovocný punč zaraďuje nad priemer v glykemickom indexe.
Ovocný punč je vhodný v primeranom množstve pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 48 kcal |
| Sacharidy | 12g |
| Cukry (celkom) | 11g |
| Prirodzené | 3.0g |
| Pridané | 8g |
| Vláknina | 0.1g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0.1g |
| Bielkoviny | 0.1g |
| Tuky | 0g |
| Nasýtené | 0g |
| Nenasýtené | 0g |
| Sodík | 8mg |
Ovocný punč má glykemický index 65, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 8 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Ovocný punč má stredný glykemický index (65). Osoby s inzulínovou rezistenciou ho môžu konzumovať v primeranom množstve.
Ovocný punč má glykemickú záťaž 8 na 100g, čo znamená minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →