Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Omeleta s dusenou zeleninou alebo s minimom tuku má glykemický index 25, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 1 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými other sa Omeleta s dusenou zeleninou alebo s minimom tuku zaraďuje medzi najnižšie v glykemickom indexe.
Omeleta s dusenou zeleninou alebo s minimom tuku je dobrá voľba pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistenciou alebo na low-GI diéte.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 90 kcal |
| Sacharidy | 4g |
| Cukry (celkom) | 2g |
| Prirodzené | 2.0g |
| Pridané | 0g |
| Vláknina | 1.5g |
| Rozpustná | 0.5g |
| Nerozpustná | 1g |
| Bielkoviny | 7g |
| Tuky | 5g |
| Nasýtené | 1.2g |
| Nenasýtené | 3.2g |
| Sodík | 180mg |
Omeleta s dusenou zeleninou alebo s minimom tuku má glykemický index 25, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 1 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Omeleta s dusenou zeleninou alebo s minimom tuku má nízky glykemický index (25), čo z neho robí dobrú voľbu pre osoby s inzulínovou rezistenciou.
Omeleta s dusenou zeleninou alebo s minimom tuku má glykemickú záťaž 1 na 100g, čo znamená minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →