Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Oligosacharidy má glykemický index 5, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 1 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými other sa Oligosacharidy zaraďuje medzi najnižšie v glykemickom indexe.
Oligosacharidy je dobrá voľba pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistenciou alebo na low-GI diéte.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 200 kcal |
| Sacharidy | 95g |
| Cukry (celkom) | 5g |
| Prirodzené | 5.0g |
| Pridané | 0g |
| Vláknina | 90g |
| Rozpustná | 27g |
| Nerozpustná | 63g |
| Bielkoviny | 0g |
| Tuky | 0g |
| Nasýtené | 0g |
| Nenasýtené | 0g |
| Sodík | 5mg |
Oligosacharidy má glykemický index 5, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 1 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Oligosacharidy má nízky glykemický index (5), čo z neho robí dobrú voľbu pre osoby s inzulínovou rezistenciou.
Oligosacharidy má glykemickú záťaž 1 na 100g, čo znamená minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →